سه شنبه 1 مهر 1393

آرشیو

سال‌های سال پیش، اگر کسی از اختراع «رایانه» می‌گفت و از فناوری‌ای سخن به میان می‌آورد که قرار است دنیا را پیش نظر همه «جام جهان‌نما» کند، مردم یا او را مسخره می‌کردند و یا شیاد می‌خواندند. در آن دوران، ذهن مردم قادر نبود اختراع فناوری‌هایی را که امروزه مهمان همیشگی جوامع بشری است، درک کند؛ حتی تصور اینترنت، رایانه، خودپرداز، تلفن همراه و بسیاری امکانات دیگر غیرممکن بود.

اما در میان همان مردم، بودند افرادی که به قول حافظ فکرشان به بلندای همتشان بود. افرادی که توانایی‌های پیچیده ذهن بشر را می‌شناختند و ثمره نوع تفکر و همت بالای اندیشه‌شان دانشی شد که جهانی را دگرگون ساخت.

داستان «راز» و «قانون جذب» هم همین‌طور است؛ قانونی که وجود دارد اما هنوز خیلی‌ها نمی‌توانند آن را باور کرده و قدرت بی‌مانندش را درک کنند. ما در مجله «راز» سعی داریم شما را با قانون جذب آشنا کرده و راه بهره‌مندی کامل از توانایی‌های نهفته در درونتان را به شما بیاموزیم.

«راز»، باور و شکوفایی توانایی‌های انسانی است.

«راز»، قصه موفقیت انسان‌هایی است که به خودباوری رسیده‌اند و به‌جای شانس و سرنوشت، با دستان توانمندشان سرگذشت خود را در خاطر تاریخ ثبت کرده‌اند.

ما «رازی»ها می‌کوشیم، واقعیت و توانایی ذهن را به شما یادآوری کنیم تا با ذهنی زیبا و مثبت و فارغ از هر گونه سیاهی و بدبینی، به سمت زندگی بهتر حرکت کنید و برایتان سرزمینی را آرزو می‌کنیم که در آن همه مردم سبزتر از اندیشه‌های خود زندگی کنند.

سه شنبه 1 مهر 1393

هنگامی برای ...

برای هر رویدادی دلیل وجود دارد و برای هر هدف زیر این گنبد کبود:

هنگامی برای زاده شدن، هنگامی برای مردن

هنگامی برای بذرافشانی، هنگامی برای درو

هنگامی برای خرابی، هنگامی برای آبادانی

هنگامی برای گریه، هنگامی برای خنده

هنگامی برای سوگواری، هنگامی برای پایکوبی

هنگامی برای یافتن، هنگامی برای گم کردن

هنگامی برای کاشت، هنگامی برای برداشت

هنگامی برای سکوت، هنگامی برای سخن گفتن

هنگامی برای عشق، هنگامی برای تنفر

هنگامی برای جنگ، هنگامی برای صلح

اکنون هنگام چه کاری است؟ مسأله این است. اکنون انتخاب می‌کنی که هنگام چه کاری باشد؟ تو تمامی این فرصت‌ها را داشته‌ای و اکنون زمان آن رسیده است که انتخاب کنی «این بار» چه هنگامی را می‌خواهی تجربه کنی. تمامی آنچه تا کنون روی داده است، هم اکنون روی می‌دهد و در آینده روی خواهد داد، هم‌اکنون در حال روی دادن است. این لحظه‌ی ابدی است، هنگام تصمیم‌گیری جدید تو. جهان در انتظار تو و تصمیم توست و برای آنچه که به وجود می‌آوری، جا باز می‌کند. تو همانی را به وجود می‌آوری که هستی.

(تا فردا و درسی دیگر با ما همراه باشید.)

آرشیو

آرشیو

 

 

 
راز اول/9 همرازم بدان/10 15 پیام برای 15 روز/11 همین حالا لبخند بزن/12 رازهایی درباره جذب/13 برنامه باشگاه همرازان/14 5 قانون مهم در محل کار/16 رازهای کوچک زندگی/17 انرژی‌زا/18 راز خواب شبانه/20 رازهای نهفته در بخشش/21 22، ساعت همدلی/22 ریسمانی برای فیل‌ها/24 چرا هیچ مرد پولداری حاضر نمی‌شه با من ازدواج کنه/26 دلت را دریا کن/27 تو من را نمی‌فهمی/28 12 راز موفقیت/30 مهمان‌نوازی پربرکت/32
 
چند لحظه با خودم/62 بی‌اعتنایی هرگز/63 سلام همراز/64 بخورید تا پوستتان شاداب شود/66 با دوست لیلی دوست باشید/68 چگونه راحت‌تر تصمیم بگیریم؟/70 شربت آناناس/72 خانم‌های باردار بخوانند تا بدانند!/74 طبیعت آپارتمانی/76 ای کاش قبل از ازدواج بدانیم که/78 بازی کردن تنها مختص کودکان نیست/79 با اعتمادبه‌نفس سخنرانی کنید/80 زندگی با قرآن کریم/82 رازهای دل مادری سالمند/83 راهکارهای طلایی آرام کردن گریه نوزادتان/84 جمله‌های تأکیدی شما چیست؟/85 به زندگی‌ات وسعت ببخش!/86 رازهای دل شما/88 سالاد الویه/90 جدول/91 مسابقه طنزانه/92
 
مردان مجنون، زنان لیلی/35 خاطرات لذت‌بخش بفروشید/36 مرز بین خیانت و وفاداری/38 باز آمد بوی ماه مهر/40 طلاکوب/41 آسانسور موفقیت همیشه خراب است/42 بیا شادی عشقمان را دوچندان کنیم/44 نمی‌دونم به کدوم ساز همسرم برقصم!/45 عصبانیت را رام کن/46 شاخ غول اعتیاد را بشکن/48 به من بگویید چه کنم/50 پاسخ به من بگویید چه کنم/51 مهارت تفکر انتقادی/52 یکی بود یکی نبود/54 هفت توصیه غذایی برای سلامتی دندان‌ها/55 چرا هنوز مجردم؟/56 کتاب فراوانی و سپاسگزاری/58 کتاب فراوانی و سپاسگزاری همرازان/59 خانواده همسرت را سحر کن!/60

وب سایت جدید راز را چطور ارزیابی میکنید؟

 

افراد آنلاین : 33

بازدید امروز:724

بازدید دیروز:

بازدید  این ماه : 6,069

بازدید کل : 9,451,469

آی پی شما : 54.197.171.109

 

درج امکان خرید آنلاین
دوشنبه 11 شهریور 1392

بسمه تعالی


 

به زودی پرداخت آنلاین برای رفاه حال شما همرازان عزیز فراهم میشود.


 

باتشکر

تغییرات جدید
دوشنبه 11 شهریور 1392

بسمه تعالی


ضمن تشکر از بازدید سایت، به اطلاع شما عزیزان و بازدید کنندگان گرامی میرساند که پس از مدتها صرف هزینه وزمان در نهایت توانستیم بستری مناسب برای شما بازدید کنندگان گرامی فراهم کنیم که شاید بتواند پاسخ گوی محبت شما عزیزانی باشد که مارا همراهی میکنید و همواره در کنار ما هستید و از این رو همیشه به خود می بالیم و باعث افتخار ماست که مخاطبان و طرفدارانی چون شما داریم که همواره مارا حمایت میکنند.

باشد که همواره مارا یاری و با نظرات خود مارا در این رسالت خطیر کمک میکنید.

 

باتشکر

 

تمام حقوق این وب سایت متغلق به مجله راز می باشد و هرگونه کپی از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. شد .